Sokol Křelov B

Křelov "B" - FC Nasa 2:2 (0:1)

Góly: Látal, P. Přidal

Sestava: Škop M. - Hlavinka, Vlček, P. Přidal - Látal, Kusý, Dvořák

V 7. kole jsme hráli na půdě Křelova s místním "B" týmem. Předpověď počasí naznačovala, že to nebude žádný pohodový podvečerní mač. Už před začátkem začalo silně pršet a déšť neustal ani do konce zápasu. Domácí začali zápas lépe a v úvodu na nás doslova vletěli. Škofin v naší brance se měl co ohánět a musel vytáhnout několik dobrých zákroků. Největší šanci měli hráči Křelova po doslova kanonádě, když během chvíle mířily na naši branku hned 3 střely, Škofin ale i s pomocí obrany odolal. My jsme postupně čekali na svou příležitost a také jsme měli několik šancí. Největší měl asi Paul, který se z levé strany dostal před branku, ale zakončil pouze do gólmana. První gól tak přišel až v úplném závěru 1. poločasu. Laďa nastřelil míč směrem na branku, ten se dostal k Nikovi a jeho dorážka se doslova doplížila do branky - 0:1. Vzápětí rozhodčí 1. poločas ukončil.

Tak jak nám vyšel konec 1. půle, tak domácím patřil úvod 2. poločasu. Po kostrbaté akci domácích se dostal ke střele domácí hráč a jeho pokus mířící vedle branky usměrnil kolega z útoku mezi tři tyče, Škofin byl bezmocný - 1:1. Hřiště se postupně měnilo ve vodní plochu a místy zůstával míč v kalužích vody. Kombinace tak byly čím dál těžší. Domácí se tlačili více dopředu a vypracovali si velkou šanci, kterou tygřím skokem zneškodnil na přední tyči Škofin. Už to vypadalo, že zápas míří k remízovému konci, přišlo však ještě několik zápletek. Bohužel pro nás se domácí prosadili asi 5 minut před koncem. Domácí hráč potáhl míč po pravé straně, Škofin šel do hokejového rozkleku, ve kterém trošku zamrzl, a střela do horní poloviny brány skončila v síti - 2:1. Mnoho času na odpověď nezbývalo. Pomyslný prapor týmu ale pozvedl náš nejlepší střelec Paul, který převzal míč u půlící čáry, posunul si ho 2 metry dopředu a jeho "raketa" skončila přes rukavice domácího gólman v síti - 2:2. V závěru jsme potom mohli ještě strhnout vedení na svou stranu, když domácí gólman chyboval v rozehrávce, výsledkem čehož byla obrovská trma vrma, ale ani Paul ani Mira míč už do branky nedokázali dostat. Zápas tak skončil remízou 2:2. Myslím, že v tomto počasí, které museli oba týmy strpět, si za výkon oba týmy zasloužily bodovat. V horším počasí jsem snad ještě nehrál.