FK Břuchotín podzim 2019

FC Nasa - FK Břuchotín 4:1 (1:0)

Sestava: Škop Martin - Přidal Pavel, Hlavinka Petr, Vlček Pavel, Vyhnálek Luděk, Škop Jaroslav, Dvořák Vladimír

Branky: Přidal Pavel 3x, Hlavinka Petr

Do první šance se dostal Luďa s Paulem. Míč na dlouhou nohu byl nad síly Paula. Vzápětí předskočil Paul útočníka, střelu po zemi vyrazil gólman. Paul to zkoušel neúnavně dál. Tentokrát vyprášil rukavice gólmanovi z přímého kopu, odražený balón si našel Luďa. Byl však příliš blízko brankáře a tak pokus poslal přímo do něj. Z následného rohového kopu se dostal míč k Pájovi. Jeho projektil opět vyrazil gólman. Krásnou kombinaci vymyslel Jarda s Laďou. Prvně jmenovaný se uvolnil na lajně, poslal prudkou přihrávku před bránu, Laďovi chyběl půlkrok. Hosté se osmělili v polovině první půle. Škofin hájící naší bránu natřikrát zažehnal nebezpečí. Míč si u naší brány vzal Pitrs. Sólo přes celé hřiště zakončil střelou, tu opět vyrazil gólman. Otevřít gólový účet se snažil Luďa. Bomba kladenským nártem přesně trefila stojícího gólmana. Pak přišla chvíle trojice Paul, Luďa, Jarda. Tyčka zastavila střelu Jardy. Další akce tentokrát v opačném gardu. Jarda, Luďa a Paul do prázdné brány nezaváhal. Stav 1:0. Kluci měli ještě dvě šance. Nejprve hledal Laďa Luďu, ten na míč mířící ve výšce kolen nedosáhnul. Poslední akci měl na svědomí Luďa s Jardou. Gólman takřka na brankové čáře zakročil a nepustil míč za svá záda. Poločas tedy končí naším těsným vedením 1:0.

Začátek druhé půle zastihl v lepším rozpoložení hosty. Dlouhý míč na útočníka vypadal hodně nebezpečně. Škofin byl včas na zemi a likviduje příležitost. Po našem přímáku se hosté dostali do brejku. Škofin byl na místě a udržel nulu. Luďa presoval gólmana úspěšně. Vypíchnul mu míč, potáhnul do středu hřiště a po zemi trefil odkrytou bránu. Bohužel gólman skluzem stihnul zastavit míč a tak se dvoubrankové vedení nekonalo. Paul zkoušel propálit vše, co mu stálo v cestě, míč byl sražen na roh. Následná pobídka před bránu na Laďu byla o něco delší, jak bylo potřeba. Ošidné jednobrankové vedení se nám nevyplatilo. Chybu ve středu hřiště soupeř potrestal bez milosti. Škofin byl bez šance. Stav 1:1. Naštěstí kluci přišli s rychlou odpovědí. Pitrs oslovil Paula a ten střelecky promluvil podruhé. Stav 2:1. Po chvíli jsme měli možnost vidět Pitrsovu one man show. Jarda jej vyzval přihrávkou, Pitrs kroužil kolem soupeře. Ve finále akce se uvolnil na lajně a z nulového úhlu šajtlí napálil míč přesně pod víko. Stav 3:1. Luďa v dalším pokračování otočil na Paula, jeho projektil propálil dvoje housle a Paul zaznamenal hattrick. Stav 4:1. V poslední akci se řítil sám na gólmana Jarda, jeho přehození brankáře žel přehodilo i bránu. Víc už se v zápase nestihlo. Utkání končí 4:1 v náš prospěch.

V utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem, vyrovnání nám sice vzalo vítr z plachet, ale jen na chvíli. Pak přišel gólový uragán a my připisujeme další dva body do tabulky.